product

Zestaw 12 flamastrów

V7843-11
Opis produktu

Flamastry to nieodzowna część dziecięcego pokoju. To one, wraz z kredkami, stanowią pierwsze narzędzia do rysowania i kolorowania, z którymi dzieci mają do czynienia. Zestaw 12 flamastrów umożliwia tworzenie ciekawych i kolorowych prac, rozwijając motorykę małą i kreatywność u najmłodszych.

Flamastry a inne narzędzia do rysowania

Wśród oferty naszego sklepu internetowego dostępne są różne narzędzia do rysowania, takie jak: kredki, mazaki, pisaki czy markery. Czym jednak flamastry różnią się od pisaków i innych przyborów? Flamastry pozwalają na kolorowanie dużych powierzchni w krótkim czasie. Z kolei np. flamastry pędzelkowe dają możliwość tworzenia nie tylko równych kresek, ale także efektów à la pędzel. Wystarczy praktyczna torba, kilka kartek i zestaw mazaków, aby wyjść z domu i tworzyć niesamowite dzieła.

Flamastry jako narzędzie edukacyjne

Flamastry są nie tylko narzędziem do rysowania, ale również pomagają dzieciom w nauce. Mogą one służyć do nauki kolorów, koordynacji oko-ręka, a nawet pomóc najmłodszym zrozumieć podstawowe zasady sztuki i kompozycji.

Zestaw flamastrów to doskonałe narzędzie do rysowania dla dzieci. Umożliwia kreatywne wyrażanie siebie i pomaga w rozwoju motoryki małej. Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko preferuje flamastry pędzelkowe, czy markery alkoholowe, jesteśmy pewni, że znajdziesz odpowiedni zestaw w naszym sklepie internetowym.

Wersje kolorystyczne
Cena netto sztuki: 12,02
Ilość:
Proszę wprowadzić swoje imię
Proszę wprowadzić swoje nazwisko
Proszę podać poprawny adres email
Proszę podać poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić wiadomość

Aby potwierdzić że jesteś człowiekiem, proszę wybrać ołówek

pencil
bag
umbrella
note
ball


Proszę wybrać właściwy obrazek
Twoja wiadomośc została poprawnie wysłana
Przepraszamy, wystąpił błąd z wysyłką wiadomości.

Dział Handlowy - z przyjemnością pomożemy!


Waga 95 kg
Wymiary 17,5 x 7 x 3 cm
Materiał PP, plastik
Kolory niebieski
Techniki:
Prosimy o kontakt telefoniczny w sprawie dostępnych metod znakowania.