O nas

dlugopisownia.pl jest częścią Gratisownia.pl.

 

Gratisownia.pl to firma, zajmująca się importem oraz produkcją gadżetów reklamowych dla firm. Powstaliśmy z myślą o ludziach i to właśnie ludzie są naszym największym skarbem. Ze względu na różnorodność i specyfikę każdej instytucji, wszystkie przyjmowane przez nas zlecenia traktowane są indywidualnie. Skrupulatnie dobieramy odpowiednie techniki oraz narzędzia dzięki czemu skuteczniej i efektywniej wykonujemy powierzane nam zadania. W związku z licznymi zapytaniami ze strony naszych klientów, postanowiliśmy stale poszerzać naszą ofertę o gadżety reklamowe dla klientów poszukujących bardziej kreatywnych i niecodziennych rozwiązań. Firmy, które chcą wzmocnić swój wizerunek, a także wyróżnić swoich klientów drobnymi prezentami z pewnością znajdą interesujące rozwiązanie w bogatej ofercie produktów reklamowych zawierających m.in. długopisy, breloki, piersiówki, torby, zawieszki, parasole, latarki, radia, i wiele, wiele innych gadżetów reklamowych z nadrukiem.

 

Aby zapewnić kompleksową obsługę, proponujemy naszym klientom znakowanie upominków reklamowych metodą tampodruku, grawera laserowego, termotransferu i sitodruku. Od początku 2009 roku staliśmy się członkami programu Trust - Solidni w Biznesie. Program skupia europejskie firmy z branży reklamowej posiadające ugruntowaną pozycję rynkową oraz wykazujące dbałość o dobro klientów, promując zarazem zasady rzetelności i odpowiedzialności w biznesie.

 

Wspomagaj.pl to inicjatywa programu Retiso mająca na celu wsparcie instytucji charytatywnych i OPP. W ten sposób łatwo można przekazać środki na cele statutowe i zbiórki celowe. Zachęcamy do zapoznania się z programem i wspomagania bliskich sercu celów.

 

Przynależność naszej firmy do Programu to deklaracja, że zamierzamy dbać o nieprzerwany rozwój i podnoszenie jakości usług. Jest to także dla naszych Klientów gwarancja współpracy z rzetelnym i pewnym dostawcą. Od roku 2010 jestesmy członkmi Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych zrzeszającej importerów, dostawców i dystrybutorów artykułów reklamowych w Polsce i Europie. W roku 2012 nawiązaliśmy współpracę z programem Terminowa firma oraz w ramach działań charytatywnych rozpoczęlismy wspieranie inicjatywy stowarzyszenia Siepomaga.pl - Pomocna Firma, do czego również Państwa serdecznie zapraszamy.

 

 

 

Korony reklamy 2015 - wyróżnienie: Producent Upominków Reklamowych


          

 

Bierzemy udział w programie: